אודות מארגני היריד

 

 

 
  עומדים לרשותך    1800-555-200

     

ועדים הוצאה לאור ופרוייקטים

חברת "ועדים" מרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית של ועדי העובדים בישראל. החברה מלווה את ענף השי לחגים ופעילויות הרווחה לעובדים החל מראשית שנות השמונים.

חברת "ועדים" עורכת סקרים ומחקרים על הפעילות הצרכנית של וועדי עובדים ומחלקות הרווחה. כמו כן, מייעצת ומלווה חברות בחדירה לתחום, מנהלת ומשווקת מאגרי מידע עדכניים של נושאי תפקידים בקרב וועדי עובדים וממונים על רווחה ופרט במקומות עבודה בישראל ומוציאה לאור את ספר הוועדים הפופולרי.

חברת "ועדים" הינה המו"ל של עיתון "ועדים" המגזין המקצועי של ועדי העובדים ושל המדריך השלם ליחסי עבודה, זאת לצד ספרות מקצועית בתחום משאבי אנוש וניהול עובדים.

בתפקיד יו"ר החברה  עומד יעקב אלוש

   

משרדי החברה:
הנחושת 3 ת"א

 
 
טלפון (רב קווי):
03-6949555

 

פקס:
03-6949500

 


Email:
Office@icx.co.il


 

אתר הבית:
www.icx.co.il

 

       

ICX - המרכז הבינלאומי לכנסים

ICX-המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות, הוקם בשנת 1990 ופועל מאז הקמתו כאכסניה ארגונית לתערוכות מסחריות מובילות, לייזום כנסים ואירועי חברה, לניהול ועידות רבות משתתפים, לביצוע קורסים מקצועיים ועוד.

ICX-המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות, נמנה עם צמרת מארגני הכנסים והתערוכות בישראל. המרכז מפעיל מאות פעילויות ההדרכה, אירועים ותערוכות בשנה.

צוות ICX - מלווה את לקוחותיו באיתור הצרכים, בניית הקונספט, השיווק, מאגרי המידע, מיצוב, התאמת הביתן למוצר, ולהמשך הקשר עם המבקרים גם לאחר התערוכה.

עם רשימת לקוחות החברה נמנים מאות חברות וארגונים מובילים מכל מגזרי המשק.

לאחרונה החל המרכז בהפעלת שירות חדש לבניית קשרים עסקיים, שירות המשמש פלטפורמה לגופים ולחברות לנצל את קשרי המרכז עם מנהלים ונושאי תפקידים בכירים במשק לקידום ולבנייה של יחסים עסקיים חדשים..

מנכ"ל ICX - גב' סיגל בן צבי